Odbiór odpadów

SANATOR-BIS to nowoczesna firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu oczyszczania ścieków przemysłowych, utylizacji odpadów niebezpiecznych, a także odbioru i wywozu odpadów. Posiadamy wszelkie niezbędne do prowadzenia tego typu działalności certyfikaty i zezwolenia, a nasze usługi wyróżniają się wysokim standardem.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Zbieramy oraz zapewniamy profesjonalny transport odpadów od klientów indywidualnych oraz różnych podmiotów gospodarczych czy instytucji. Do odbieranych przez nad odpadów należą:

  • papier i tektura, odpady z ich sortowania oraz opakowania z nich wykonane,
  • opakowania wielomateriałowe,
  • opakowania szklane,
  • opakowania z metalu,
  • wielomateriałowe,
  • z drewna,
  • z tworzyw sztucznych.

Zgodnie z ustawą ,,O zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach” z 1 lipca 2011 roku, istotna jest eliminacja nielegalnych składowisk odpadów oraz zmniejszenie stopnia zaśmiecenia obszarów rekreacyjnych i lasów. Działając zgodnie z prawem, oferujemy odbiór odpadów komunalnych zarówno segregowanych, jak i zmieszanych od osób prywatnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, szkół, przedszkoli, samorządów. Dysponujemy doskonałym sprzętem, w tym nowoczesnymi pojemnikami ekologicznymi o różnej pojemności. Posiadamy także specjalistyczne pojazdy przeznaczone do wywozu śmieci.

Pozostałe usługi

Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS oprócz wywozu odpadów komunalnych zajmuje się odbiorem odpadów przemysłowych, takich jak: rozpuszczalniki, odpady ropopochodne, pobudowlane, zielone,odpady ciekłe jak i stałe, selektywne, zużyte oleje i filtry olejowe, komputery, zużyte świetlówki, sprzęt elektroniczny i elektryczny, a także zanieczyszczone opakowania i tworzywa oraz różnego rodzaju chemikalia. Zajmujemy się także unieszkodliwianiem przeterminowanych leków, ciśnieniomierzy czy termometrów rtęciowych.

Wyróżniamy się terminowością i rzetelnością. Poza posiadaniem nowoczesnych urządzeń oraz specjalistycznych pojazdów, dysponujemy wiedzą niezbędną do prowadzenia działalności w tej branży. Mimo wieloletniego doświadczenia, nasza firma wciąż się rozwija i inwestuje w nowe technologie, przez co jesteśmy w stanie dostosować swoje usługi do wymagań każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta, a wykonywane przez nas roboty charakteryzują się szybkim czasem wykonania oraz precyzją. Nasza kadra składa się z wysokiej klasy fachowców, którzy doradzą Państwu najlepsze możliwe rozwiązania i podpowiedzą, jak zoptymalizować gospodarkę odpadami w Państwa przedsiębiorstwie. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy konkurencyjnych cenach.

Szczególnie zależy nam na ochronie środowiska i zdrowia ludzi, dlatego przeprowadzane przez nas procesy utylizacyjne odbywają się z należytą uwagą i w pełni zapewniają bezpieczeństwo. Naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, a aby wyjść na przeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy dogodne formy płatności. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy!