Beczki hdpe

Beczki HDPE to wygodne i stosunkowo lekkie opakowania na substancje niebezpieczne. Służą do ich przechowywania oraz transportu. Oferowane przez Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS beczki charakteryzują się najwyższą jakością, którą gwarantuje nasza współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi i uznanymi w branży producentami.

Właściwości

Proponowane przez nas beczki HDPE wyróżniają się wysoką odpornością chemiczną, a to dzięki temu, że zostały wykonane z wysokiej gęstości polietylenu. Dodatkowo wszystkie są odporne na działanie promieni UV, co jest niezbędne dla zachowania ostrożności podczas przechowywania i przewożenia odpadów niebezpiecznych, w tym np. medycznych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szpitale, kliniki weterynaryjne, przedsiębiorstwa i inne podmioty, które w wyniku swojej działalności takie odpady lub substancje produkują. Nasze beczki są ponadto odporne na działanie warunków atmosferycznych, są nieszkodliwe fizjologicznie i przystosowane do każdego rodzaju wypełnienia. Kolejną zaletą oferowanych produktów jest to, że łatwo się je przenosi dzięki dostępnym mechanikom chwytowym. Beczki można bez obaw rolować, a ich szeroka obręcz umożliwia przetransportowanie ich za pomocą podnośnika w pozycji wiszącej.

W swoim asortymencie posiadamy m.in. beczki HDPE wykonane z tworzywa sztucznego, które mogą mieć wiele zastosowań, np. można w nich przechowywać produkty spożywcze, przy czym pozostają one neutralne jeśli chodzi o smak i zapach. Nadają się na palety, a co więcej – można przechowywać je i przewozić piętrowo. Wykazują poza tym możliwość całkowitego opróżnienia. Mają estetyczną formę i dostępne są w różnych kolorach i tłoczeniach, dzięki czemu segregacja poszczególnych odpadów czy substancji jest łatwiejsza. 

Proponujemy Państwu beczki o różnej pojemności i kształtach. Wszystko zależy od tego, jaki materiał chcecie Państwo w nich przechowywać. Oferowane beczki z deklem, oprócz przechowywania substancji niebezpiecznych, mogą posłużyć do sauny, kiszenia kapusty czy sprawdzić się w sklepie spożywczym. Mają one takie same właściwości jak wcześniej wspomniane beczki HDPE. Waga wkładu może być zmienna. Zależy to od życzenia Klienta. W swojej ofercie mamy też typowe beczki spożywcze o szerokim otworze i charakteryzujące się brakiem elementów metalowych, dzięki czemu doskonale nadają się do przechowywania żywności.

Nie tylko beczki

Firma SANATOR-BIS poza beczkami hdpe oferuje również:

  • kanistry,
  • butelki,
  • spryskiwacze,
  • akcesoria do kanistrów i beczek.

Szeroka gama naszych kanistrów pozwala wybrać każdemu Klientowi najlepsze dla siebie rozwiązanie. Podobnie jak w przypadku beczek, oferujemy kanistry o różnej pojemności i wykazujące te same właściwości, jak: wygodny uchwyt, możliwość piętrowania, łatwość transportu. Wszystkie pojemniki posiadają niezbędne certyfikaty. W naszej ofercie posiadamy również kanistry do paliwa jedno oraz trzy-uchwytowe, w których można przechowywać substancje korespondujące z kwasem azotowym 65%. W naszym asortymencie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do beczek i kanistrów, takie jak: nakrętki, korki, lejki i krany, klucze, krany wylotowe czy nakładki zabezpieczające.